Red Deer Jeep Packrats

Central Alberta's Recreational Jeep Club
Home Page FAQ Team Search
  Register
Login 
View unanswered posts View active topics  

Delete all board cookies

All times are UTC - 7 hours [ DST ]
New Topic Post Reply  [ 1 post ] 
  Print view
Previous topic | Next topic 
Author Message
Offline 
PostPosted: Sat Sep 21, 2019 2:28 am 
RDJP Member

Joined: Tue Sep 10, 2019 12:43 am
Posts: 10
Firma firmy Puma połączyła siły z Hasbro, aby kontrolować swój estetyczny rodzaj ulubionej serii GeekDad, Your Transformers, w swojej ofercie obuwia RS-X. Twoje silne barwy w kultowych Transformatorach 1-ery z grupy wiekowej pasują poprawnie, wykorzystując retro-artystykę, którą można zobaczyć w RS-X kicks-które są na ogół w Puma Hasbro RS-X prawdziwym Transformersami, nową maszynę z ciągiem Jogging RS-0 Puma z lat 80-tych.

Tego rodzaju RS-X Buty tenisowe firmy puma a Transformers pojawiają się w dwóch kolorach: Bumblebee w Tranquil Shade / Cyber ​​Discolored wraz z Optimusem prowadzącym przez Spectacular Orange / High Threat Crimson. Co więcej, funkcje firmy puma poszerzyły Twoją ofertę o spodnie, powierzchnie i koszulki, dzięki czemu możesz dobrze przeszukiwać Optimusa w przypadku, gdy zdecydujesz się na niego.

Znajdź firmę The puma z serii Transformers wśród dorosłych mężczyzn wraz ze stylami Youngster w sklepach Base Locker wraz z on-line w FIRMIE PUMA. Com w następnym miesiącu, pod koniec 22 września, w krajach europejskich wraz z połową grudnia poniżej w USA.

Aby nigdy nie zostać przewyższonym, buty Puma Scuderia Ferrari Drift Cat 5 Ultra II, Adidas zaprezentował przedsięwzięcie, które ma ulubiony animowany sznurek, Beavis MTV wraz z Butt-Head. Twoja sześcioczęściowa seria suplementów poprzez boarding Adidas Skate świętuje zakończenie drastycznie niewłaściwe w odniesieniu do lat 90., które mają wyraźny cel Beavisa wraz z mimowolnym miejscem pracy w Butt-Head, Pizza Entire World.

Twoje Adidas a Beavis wraz z tenisówkami Butthead i serią strojów będą obejmować buty The Weeknd XO Puma Parallel, ekskluzywne obuwie 3MC, nową bluzę z kapturem z polaru, lekki i przenośny płaszcz, koszulki, aw wielu przypadkach nowe polo w Twoim futerale odmiany biznesowe na co dzień. Większość przyjeżdża z uwielbieniem i drukuje szyderczo, personalizując kubki swoich ulubionych ulubieńców Gen A wraz z korzyścią pizzy Cały światowy styl.

FIRMA PUMA wraz z Hasbro na ogół łączą siły w obuwiu Puma Tsugi Jun w szczególnym formacie Seria obuwia „Transformers” przez cały czas spotykaj się w przyszłym filmie spin-off „Bumblebee. Cal Twoja FIRMA PUMA a wybór suplementów Transformers świętuje zarówno kultową Autoboty, Bumblebee wraz z Optimusem Leading, zostały zmienione w najnowszą sylwetkę PUMA RS-X.

Wstępnie wyposażony w opatentowaną przez PUMA innowację technologiczną RS dla podeszwy środkowej, górną część można ułożyć za pomocą nylonowych cholewek, tkaniny wzdłuż sandałów Puma Leadcat YLM Butów Asics Gel-Kayano 25 damskie Lite z nakładkami nubuku. Twoje RS-X Transformatory Bumblebee również wchodzą w zakres „Quiet Hue” - Cyber ​​Yellow ”, gdy przesuwasz Optimusa. Najważniejsze osiągi zostały wykonane w„ Dazzling Orange - Dangerous Crimson, cal, podczas gdy kiwa głową na barwy sygnatury w parze bohaterów. Różne inne fakty obejmują: druk RS THE PUMA COMPANY dla rzeźbionej wkładki, logo firmy collab dla języka oraz token Transformers Autobot wyposażony dla części tylnej.


Top
 Profile  
 
Search for:
Display posts from previous:  Sort by  
New Topic Post Reply  [ 1 post ] 

All times are UTC - 7 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum
Jump to:  

cron
Powered by Skin-Lab © Alpha Trion